čtvrtek 16. února 2017

Nabídka brigády na Centru služeb FF

Studuješ na UHK a chtěl/a by sis tu také něco přivydělat?

Centrum služeb Filozofické fakulty přijme do svého kolektivu nového kolegu!

Hledáme studentky a studenty, nejlépe současné prváky, tedy s vyhlídkou dalších min. 2 let studia na FF UHK.

Náplň práce: základní technická podpora pro studenty a zaměstnance fakulty, digitalizace knih, správa učeben, pomoc s kancelářskými pracemi, správa některých fakultních informačních systémů

Požadujeme: student/ka UHK v akademickém roce 2017/2018, dobré komunikační dovednosti, loajálnost, zodpovědnost a spolehlivost, schopnost domluvit se anglicky

Nabízíme: možnost vybrat si, kdy chceš pracovat, 85 Kč za hodinu formou stipendia, možnost zapojení do dalších akcí fakulty

V případě zájmu posílejte do 10. 3. své krátké strukturované životopisy na adresu klara.burianova@uhk.cz Vybraní zájemci budou pozváni na osobní pohovor a vyplní krátký test hodnotící jejich znalosti ICT.

Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem, případně se zastavte osobně v naší kanceláři v 1. patře, mezi učebnami B10 a B11.

Klára Burianová
(Vedoucí Centra služeb FF)